header image

Chovatelská stanice z Fukova

chov chesapeake bay retrieverů

Chovatelský servis

Naše chovatelská stanice odchovává pouze štěňata s PP (průkazem původu). Tím, že si pořídíte takové štěně, se k ničemu nezavazujete. Průkaz původu je něco jako rodný list a je zárukou toho, že ze štěněte vyroste krásný a zdravý pes, který bude splňovat požadavky dané standardem jak po exteriérové tak i povahové stránce.

Štěňata jsou odchovaná v rodinném prostředí s tou nejlepší péčí, kterou potřebují. Samozřejmostí je maximální socializace před odchodem štěněte do nového domova. Štěňata budou postupně seznamována s jízdou autem, běžným provozem v domácnosti, dětmi a ostatními psi. Na socializaci klademe velký důraz. Je zárukou toho, že ze štěněte nevyroste agresivní nebo bojácný pes.

Štěňátka jsou kompletně očkována proti psím nemocem v šestém týdnu a 3x odčervena.

Novému majiteli poskytneme kompletní poradenský servis. Budeme rádi, když s námi i po odběru zůstanete v kontaktu. Našim cílem je najít štěňatům ten správný domov a zajistit maximální spokojenost nových majitelů.

Samozřejmostí je i očkovací průkaz s vyznačeným očkováním a odčervením, originál PP a kupní smlouva. V případě zájmu, můžeme zajistit očipování, které bude od roku 2011 povinné pro vycestování mimo ČR.

Rádi Vám pomůžeme s výchovou štěněte, následným výcvikem a přípravou na zkoušky, popř. Vám můžeme poradit s přípravou na výstavu nebo Vašeho psa i předvedeme.